Бастауыш сыныптарда қазақ тілі пәнін оқытуда оқушылардың функционалдық сауаттылығын қалыптастыру жағдайы
Коучинг жоспары
Күні: | 13.12.2021 | Коуч: Рахметуллаева Г.Н. | ||
Коучинг тақырыбы: | Бастауыш сыныптарда қазақ тілі пәнін оқытуда оқушылардың функционалдық сауаттылығын қалыптастыру жағдайы | |||
Мақсаты: | PIRLS халықаралық зерттеу бағдарламасы туралы түсінік беру; PIRLS халықаралық зерттеу бағдарламасының мәтіндерімен таныстыру. | |||
Ресурстар: | Карточкалар, АКТ, суреттер, қима қағаздар | |||
имСабақтың барысы: | Уақыт (60 минут) | Коучтің іс-әрекеті | Қатысушылардың іс-әрекеті | |
Ой-сергек: Топқа біріктіру: | 5 минут | 1.Жағымды ахуал құру (Бір-біріне жақсы тілек тілеу) | ||
5 минут | Шардың түсіне қарай топқа біріктіру. | Топ ережесімен танысады Мұғалімдер топқа бірігеді | ||
Проблеманы айқындау: | 5 минут | Миға шабуыл.Шығармашылық ойлау сапасы «Суреттер мен сөздерді сәйкестендір » | Сәреттерге сәйкес сөздерді табады. Мұғалімдердің іс-әрекеті | |
Проблеманы шешу | 20 минут |
| Мұғалімдер топпен берілген тапсырманы орындап өзара пікір алмасады. | |
Проблеманың шешімін қолдану: (рефлексия) | 5 минут | - PIRLS халықаралық зерттеу бағдарламасы туралы түсінгендерімен қысқаша бөлісу. | Әр мұғалім PIRLS бағдарламасын қаншалықты түсінгендіктері туралы айтады. | |
5 минут | Әрбір қатысушыны сауалнама беріліп, алған әсерін, үйренгенін пікірін қағазға түсіріп,бөліседі Коучинг жүргізуші: Қатысқандарыңызға рахмет! Шығармашылық жұмыстарыңызға сәттілік тілеймін. | Мұғалімдердің іс-әрекеті |